Автобіографія

  

Народився в смт Комсомольське Зміївського району Харківської області, тут пройшло моє дитинство. У 2000 році вступив до Харківського соціально-економічного інституту за спеціальністю економіка підприємства, який закінчив у 2005 році, отримавши диплом спеціаліста (кваліфікація – Економіст). Вибори 2014 

Мої програми 

  - Харкову - більше
повноважень

 - Питання молоді

 - Питання підприемництва

 - Верховна Рада України - національний парламент вільного народу

Реформатор

 

Я вмію на практиці відстоювати інтереси харків’ян та втілювати їх пропозиції та вимоги у роботі законодавчої влади. Я відчуваю потребу та можливість брати участь у вирішенні нагальних проблем міста та району.

Політик

Як корінній мешканець Дзержинського району вбачаю за необхідне надання широких повноважень місцевим радам для більш ефективного та оперативного вирішення проблем  громади.   

ЛідерДосвід  підприємницької діяльності, отримані знання дають нагоду сподіватись, що я  розумію потреби та проблеми малих та середніх підприємців.

Народився в смт Комсомольське Зміївського району Харківської області, тут пройшло моє  дитинство.

У 2000 році вступив до Харківського  соціально-економічного інституту за спеціальністю економіка підприємства, який закінчив у 2005 році, отримавши  диплом спеціаліста (кваліфікація – Економіст).

В шкільні та студентські роки багато уваги приділяв самодисципліні, займався спортом, неодноразово був учасником спортивних змагань, віддаючи перевагу футболу та велоспорту.

Ще студентом почав займатися громадською та організаційною діяльністю,   беручи активну участь у студентському житті й самоврядуванні.

Постійно вдосконалюю професійну майстерність, розвиваю навички проведення аналізу фінансово-економічного стану підприємств й бюджетного планування. В той же час, багато уваги приділяю суміжним знанням, зокрема, з конституційного та міжнародного права з захисту прав людини, значну увагу приділяю вивченню новітнього законодавства України, особливу увагу приділяючи законам про захист прав людини.

За роки професійної діяльності  продовжую займатися громадською роботою. Периодично беру участь в організації громадських акцій, зокрема аматорських велопробігів з тематики захисту навколишнього середовища та порушень вимог законодавства у Дзержинському районі; приймаю участь в вивченні громадської думки з цих питань.

Як співзасновник та активіст ХОГО «Народна ініціатива» допомагаю у вирішенні питань, пов’язаних із порушенням прав і свобод людини у Дзержинському районі.

Одружений, дружина – Марина Олександрівна за фахом – економіст. Виховую двох малолітніх синів 2010 та 2013 років народження.