Автобіографія

  

Народився в смт Комсомольське Зміївського району Харківської області, тут пройшло моє дитинство. У 2000 році вступив до Харківського соціально-економічного інституту за спеціальністю економіка підприємства, який закінчив у 2005 році, отримавши диплом спеціаліста (кваліфікація – Економіст). Вибори 2014 

Мої програми 

  - Харкову - більше
повноважень

 - Питання молоді

 - Питання підприемництва

 - Верховна Рада України - національний парламент вільного народу

Реформатор

 

Я вмію на практиці відстоювати інтереси харків’ян та втілювати їх пропозиції та вимоги у роботі законодавчої влади. Я відчуваю потребу та можливість брати участь у вирішенні нагальних проблем міста та району.

Політик

Як корінній мешканець Дзержинського району вбачаю за необхідне надання широких повноважень місцевим радам для більш ефективного та оперативного вирішення проблем  громади.   

ЛідерДосвід  підприємницької діяльності, отримані знання дають нагоду сподіватись, що я  розумію потреби та проблеми малих та середніх підприємців.

  Дзержинський район - другий за величиною з 9 районів міста Харкова, розташований в північній частині міста. Створений в 1932 році. Названий на честь Фелікса Едмундовича Дзержинського, за ініціативою якого в районі був побудований Держпром. Один з двох центральних районів Харкова. Назва району ніколи не змінювалася.  Житловий фонд займає 22 % площі району, а населення становить 15 % від усього населення міста. У житловому господарстві району знаходиться 1055 житлових будинків загальною площею 3973,0 тис. кв.м.
  В районі знаходяться площа Свободи, пам'ятник Тарасу Шевченку, будівля Держпрому, велика кількість навчальних закладів. В роки Радянського Союзу Харків займав перше місце за кількістю розташованих у ньому ВНЗ, значна частина яких знаходиться саме в Дзержинському районі. Одна з особливостей району в тому, що в ньому немає великих промислових підприємств.

  По території району протікають річка Лопань з Олексіївським водосховищем і лугопарком, річки Лозовенька (лівий приплив Лопані), Олексіївка (лівий приплив Лопані), Саржинка (лівий приплив Лопані), Саржин струмок (правий приплив Саржинки).

  В районі знаходиться Саржин і Алексієв (найдовші у місті) яри.
  Назву район отримав на честь Ф. Е. Дзержинського, по імені якого також була названа центральна міська площа (з 1996 - пл. Свободи), що знаходиться на території району. На площі знаходиться знаменитий Держпром, будівництво якого велося за сприяння Дзержинського.

  У район входить значна частина центру міста, житлові масиви Павлово Поле, Шатилівка, Олексіївка.

  Днем заснування Дзержинського району вважається 1 листопада 1932 року (відлік ведеться від дати проведення першої сесії Дзержинської районної ради, яка відбулася в цей день).
  Рівень охорони здоров'я в районі досить високий. Тут розташовані 5 лікарень, військовий госпіталь, 8 поліклінік, пологовий будинок, 4 диспенсера, санаторій, обласний центр служби крові та Будинок Дитини.

 Також функціонує НДІ загальної і невідкладної хірургії, який є одним з найбільших на Україні медичних центрів такого типу, і деякі інші мединські науково-дослідні інститути, такі як НДІ протезування, НДІ гігієни праці і профзахворювань та деякі інші.