Автобіографія

  

Народився в смт Комсомольське Зміївського району Харківської області, тут пройшло моє дитинство. У 2000 році вступив до Харківського соціально-економічного інституту за спеціальністю економіка підприємства, який закінчив у 2005 році, отримавши диплом спеціаліста (кваліфікація – Економіст). Вибори 2014 

Мої програми 

  - Харкову - більше
повноважень

 - Питання молоді

 - Питання підприемництва

 - Верховна Рада України - національний парламент вільного народу

Реформатор

 

Я вмію на практиці відстоювати інтереси харків’ян та втілювати їх пропозиції та вимоги у роботі законодавчої влади. Я відчуваю потребу та можливість брати участь у вирішенні нагальних проблем міста та району.

Політик

Як корінній мешканець Дзержинського району вбачаю за необхідне надання широких повноважень місцевим радам для більш ефективного та оперативного вирішення проблем  громади.   

ЛідерДосвід  підприємницької діяльності, отримані знання дають нагоду сподіватись, що я  розумію потреби та проблеми малих та середніх підприємців.


                                              Шановні Харків'яни!
      Харків – це місто де багато в чому вирішується майбутнє країни. Адже велика кількість значущих та потужних підприємств, відомих та авторитетних навчальних закладів обумовили зосередження в нашому місті великої кількості талановитої молоді, ініціативних студентів з новим, нешаблонним мисленням, для яких питання майбутнього країни та міста є питанням їх власного благополучного тут життя.  

Я мешкаю у моєму найулюбленішому Дзержинському районі міста Харкові, та мій досвід підприємницької та громадської діяльності дозволяє мені стверджувати, що я знаю не тільки більшість потреб мешканців Харкова, але й вмію на практиці відстоювати інтереси харків’ян та втілювати їх пропозиції та вимоги у роботі законодавчої влади. Я відчуваю потребу та можливість брати участь у вирішенні нагальних проблем міста та району.

 

1. Харкову – більше повноважень

                   

Як корінний мешканець  Дзержинського району  вбачаю за необхідне   надання широких повноважень місцевим радам для більш ефективного та оперативного вирішення проблем  громади. Отже, вважаю за необхідним найскоріше проведення через парламент законів, щодо надання великих повноважень місцевим громадам, які вже встановила наша Конституція для вирішення загальноміських питань.

 

2. Питання молоді

 

Молодіжні питання є найнагальнішими у нашому місті. Активний оздоровчий відпочинок. Відновлення спортивних майданчиків, спортивних гуртків та секцій. Проведення спортивних змагань серед різних груп молоді. Посилення уваги до профілактики захворювань та лікування молоді має зосередитися на доступності медицини для даної категорії громадян.

Сімейна політика має починатися з вирішення молодіжних проблем. І одна з найгостріших проблем,з якою зіштовхуються учорашні студенти – проблема власного житла. Програма молодіжних кредитів має багато недоліків і не зручна для більшості молоді.

 

3.    Питання підприємництва

Досвід  підприємницької діяльності, отримані знання дають нагоду сподіватись, що я  розумію потреби та проблеми малих та середніх підприємців.

Вважаю, що влада має якщо не стимулювати інтерес до бізнесу, то як мінімум не робити штучні перепони для само зайнятості ініціативних громадян.

Підприємництво Харкова має розвиватися у тісної та взаємовигідної співпраці з вищою освітою, підприємствами промисловості, великого бізнесу, харківської наукової спільноти та особливо культури.

Саме парламентські інструменти можуть надати гарантії розвитку економіки нашої Країни, тому я бачу себе серед законотворців-реформаторів, не руйнівників, а творців простих та стабільних правил громадянського суспільства та добробуту.

                                     4. Верховна Рада України –

                        національний парламент вільного народу.

За два десятиліття незалежності нашої Країни, нажаль, Верховна Рада України не змогла виконати своє найголовніше призначення- бути дійсно народним парламентом.

Наш парламент мусить бути і, найголовніше в нас є зараз така унікальна можливість - зробити його площадкою юридичних інструментів та правових важелів для не марних сподівань, а виконання насущних потреб народу України з різних питань нашого життя. Парламент вже через декілька місяців повинен стати Парламентом вільного українського народу, Парламентом виконання волі народу та втілення його завдань, задумів і піднесення громадянського благополуччя.