Автобіографія

  

Народився в смт Комсомольське Зміївського району Харківської області, тут пройшло моє дитинство. У 2000 році вступив до Харківського соціально-економічного інституту за спеціальністю економіка підприємства, який закінчив у 2005 році, отримавши диплом спеціаліста (кваліфікація – Економіст). Вибори 2014 

Мої програми 

  - Харкову - більше
повноважень

 - Питання молоді

 - Питання підприемництва

 - Верховна Рада України - національний парламент вільного народу

Реформатор

 

Я вмію на практиці відстоювати інтереси харків’ян та втілювати їх пропозиції та вимоги у роботі законодавчої влади. Я відчуваю потребу та можливість брати участь у вирішенні нагальних проблем міста та району.

Політик

Як корінній мешканець Дзержинського району вбачаю за необхідне надання широких повноважень місцевим радам для більш ефективного та оперативного вирішення проблем  громади.   

ЛідерДосвід  підприємницької діяльності, отримані знання дають нагоду сподіватись, що я  розумію потреби та проблеми малих та середніх підприємців.

Укладено Меморандум про взаєморозуміння між Українською асоціацією районних та обласних рад та Швейцарсько-українським проектом "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO.
  25 липня 2014 року Швейцарсько-український проект "Підтримка децентралізації в Україні" DESPRO взяв участь у черговому засіданні Правління Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», яке відбулось у м. Батурині Чернігівської області, на території національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця».


  Під час засідання було укладено Меморандум про взаєморозуміння між УАРОР та Проектом DESPRO. Підписання цього документу засвідчило готовність сторін до двостороннього співробітництва, пріоритетними напрямками якого є: налагодження взаємодії для обміну досвідом з питань реформування місцевого самоврядування;
удосконалення національного законодавства щодо децентралізації, місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також місцевого та регіонального розвитку;
сприяння впровадженню процесів управління знаннями на рівні органів місцевого самоврядування для покращення якості надання публічних послуг та розробки публічної політики;
сприяння впровадженню механізмів міжмуніципального співробітництва територіальних громад, районів та областей;
сприяння покращенню комунікацій між радами - членами Асоціації, іншими органами місцевого самоврядування.
  Слід відзначити, що підписання Меморандуму має велике значення для обох сторін - Проект DESPRO та УАРОР виконують подібні завдання і відтепер співпрацюватимуть у сферах спільного інтересу для підвищення ефективності своїх зусиль.